O nás

Jsme módní značka Dapi specializující se na výrobu stylové obuvi a kabelek. Naše společnost se pyšní dlouholetou tradicí již od roku 2007, kdy jsme se rozhodli přinést na trh kvalitní a designovou obuv pro muže i ženy, stejně jako nadčasové kabelky. Produkty si sami navrhujeme, vybíráme z těch nejlepších materiálů a dohlížíme na kvalitu výroby.

Dapi se může pochlubit širokou škálou dámských a pánských bot, které se vyznačují jedinečným designem. Naše kabelky jsou navrženy tak, aby dokonale doplňovaly naše obuvní kolekce a zároveň byly praktické a elegantní. Celkově lze říci, že obuv a kabelky značky Dapi jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají módní a stylové doplňky, které jsou zároveň pohodlné a kvalitní.

Naše produkty si můžete zakoupit na více než 100 prodejních místech po celé České republice. Spolupracujeme s mnoha obchody a butiky, které nabízejí naši obuv a kabelky, a tak je náš sortiment snadno dostupný zákazníkům z celé země.

Kvalita, spolehlivost a profesionální přístup jsou základními hodnotami naší firmy a odráží se v každém páru bot, které pro Vás navrhneme a vyrobíme.

Kromě toho provozujeme i vlastní síť maloobchodních prodejen, které najdete ve městech Hradec Králové, Pardubice, Rychnov nad Kněžnou a Jihlava. V našich prodejnách vám rádi poradíme s výběrem ideálního páru bot nebo kabelky a představíme vám nejnovější trendy a kolekce.

Děkujeme, že jste si zvolili značku Dapi. Jsme hrdi na naše české kořeny a neustále se snažíme inovovat a zdokonalovat naše produkty, abychom vám mohli nabídnout to nejlepší z oblasti obuvi a designu. Těšíme se na vaši návštěvu v našich prodejnách a přejeme vám příjemný nákup!