O nás

Společnost DAPI je ryze česká obuvní a designová firma, která do tuzemského obuvnického průmyslu přináší originalitu značky DAPI.

Svou činnost jsme zahájili před 14 lety otevřením první prodejny a od té doby se úspěšně zapsali na českém trhu v podobě kreativní společnosti, jež se stala známým a respektovaným hráčem v českém obuvnickém průmyslu.

Spolupracujeme s nejlepšími italskými návrháři a stylisty tak, abychom vždy dokázali držet krok s nejmodernějšími trendy v obuvnictví.

Sami navrhujeme obuv značky DAPI, vybíráme z těch nejlepších materiálů a dohlížíme na kvalitu výroby. Představujeme stylovou eleganci s prvky luxusu, vlastní neotřelý design dámské a pánské obuvi. Kromě originální značky DAPI nabízíme obuv značky KACPER, jejíž jsme výhradním dovozcem, NeroGiardini a další.

Vy, naši zákazníci nás nejen motivujete, ale především inspirujete. Zajímají nás Vaše názory. Obuv značky DAPI je luxusní módní doplněk za rozumnou cenu. Sami nejvíce oceníte maximální komfort naší obuvi, protože kvalita obuvi má mimořádný vliv na naše zdraví.

Dodáváme obuv na více než 100 prodejních míst po celé republice, provozujeme vlastní síť maloobchodních prodejen (Hradec Králové OC - Futurum, Pardubice - Třída Míru, Rychnov nad Kněžnou – Panská ulice).

Sortiment značky Dapi je velmi pestrý, zajímavý a originální.